fbpx
11 C
Skopje

Како да знаете дека мажот е добар во кревет?

АКТУЕЛНО

Директорот на Шутка откри како е сместен Сашо Мијалков и што се презема за него

Како што е познато Сашо Мијалков екс директор на УБК од вчера се наоѓа во притвор во истражниот затвор „Скопје“. Филип Андонов, директорот на затворот...

Брзал да се вakцинира, 88 годишник возел 191 км на час

Француската полиција се изненадила кога запрела 88 годишен маж кој управувал со автомобил, а возел 191 км/ч. Ограничувањето на патот по кој возел е 110...

Јавете се на овие броеви ако сте во странство и имате прашања за пописот

На сајтот на Министерството за надворешни работи се објавени телефонски броеви што ќе функционираат 24 часа и ќе бидат достапни за граѓаните за информации...

Стојанчe Ангелов со коментар за вчерашнитe протести во Скопје: Монструм и помирување не одат заедно

Стојанче Ангелов утрово се огласи на фејсбук по повод вчерашните протести во Скопје и напиша: МОНСТРУМ И ПОМИРУВАЊЕ НЕ ОДАТ ЗАЕДНО Скандирањето “УЧК“, “Етничка Албанија”, мавтањето...

По одреден период во врска, многумина жени се одлучуваат да го вкусат и сексуалниот момент со новиот партнер, а според следните карактеристики, ќе знаете дали тој ќе биде добар во кревет или не.

1. Тој не е центар на внимание

Голем број на мажи сакаат тие да бидат центар на внимание во врската. Па така, често знаат да прават муабет за автомобилот, па сигурно со таа личност нема да сакате да го повторите сексот. Многу подобар ќе биде оној што ќе ве праша како сте го поминале денот, што сте правеле, кој е вашиот омилен филм или храна.

2. Покрај него се чувствувате феноменално

Доколку постои хемија помеѓу вас, тогаш со сигурност партнерот ви дозволува крај него да се чувствувате слободно и отворено, па воопшто не штеди комплименти за секоја ваша ситница. Самиот начин на кој ве гледа, ќе ве натера да се чувствувате привлечни и секси.

3. Вистински џентламен

Се поретки се мажите кои се однесуваат како вистински џентламени. Често ви помага да го соблечете или облечете капутот. Ви ја отвара вратата од куќата или автомобилот? Тогаш е јасно дека можете да бидете сигурни со него и во спалната соба.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Љубчо Георгиевски со предлог како да се реши спорот со Бугарија

Гледам дека Македонско-Бугарските односи се движат кон нов ќор-сокак а понатаму и кон нова ескалација на сите нивоа која може да доведе до долгодишна...

Директорот на Шутка откри како е сместен Сашо Мијалков и што се презема за него

Како што е познато Сашо Мијалков екс директор на УБК од вчера се наоѓа во притвор во истражниот затвор „Скопје“. Филип Андонов, директорот на затворот...

НОВА ГОЛЕМА ТРАЕДИЈА ВО МAKЕДОНИЈА: ПОЧИНА МАЖ ОД СКОПЈЕ ОТКАКО ПАДНА ОД КAPПА

Во Полициската станица Кавадарци, М.Џ.(71) од Скопје вчера попладне пријавила дека нејзиниот сопруг Е.Џ.(75). Тој паднал од карпа кај село Кошани, на место викано „Дол“,...

МВР ги приведе Миленко Неделковски и Александар Пандов

МВР соопшти дека синоќа во 22.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека угостителски објект на ул.„6“ во с.Стајковци, сопственост на С.П. и А.П....

Брзал да се вakцинира, 88 годишник возел 191 км на час

Француската полиција се изненадила кога запрела 88 годишен маж кој управувал со автомобил, а возел 191 км/ч. Ограничувањето на патот по кој возел е 110...
- Advertisement -