fbpx
10.8 C
Skopje

Како велеше човекот со големо срце Тоше Проески: Ќе пеам за партии само во овој случај (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Како велеше нашиот драг Тоше: Подобро парите што мислеле да ми ги дадат, да ги поделат на сиромашните. Тогаш ќе пеам за сите политички партии.

 

ФОТО

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -