fbpx
5 C
Skopje

Карлеуша ја разгоре фантазијата на бројни фанови: Објави фотка во долна облека како Баба Мраз

АКТУЕЛНО

Јелена Карлеуша им ја разгоре фантазија на бројните фанови со новата фотографија што ја објави на социјалните мрежи. Позира во минијатурна проѕирна долна облека, а на главата носи новогодишна капа.

„Мил, Дедо Мраз, можам да објаснам“, напишала познатата пејачка.

Фановите ја затрупале со коментари и и порачале дека изгледа многу добро.

Еве ја и фотката.

Фото

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -