fbpx
4 C
Skopje

Казино игри во живо

АКТУЕЛНО

Заев: Со Д-р Сашко Николов Штип останува во сигурни раце

Со Д-р Сашко Николов Штип останува во сигурни раце. Од срцето на мекедонскиот исток ве повикувам, на 13 декември излезете, гласајте, заокружете го бројот...

Заев од Штип: Поддршка до 20 илјади евра на млади земјоделци за поттикнување на земјоделското производство

Претседателот на Владата, Зоран Заев заедно со министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство Арјанит Хоџа и заменик директорот на Агенцијата за финансиска поддршка во...

Шилегов: Мементо парк за дислокација на спомениците

Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов денеска на прес конференција истакна дека неговиот став кон „Скопје 2014“ е непроменет, како и дека му се...

Спасовски : Тоа што го прави ВМРО ДПМНЕ е чисто лицемерие , страв и бегство од пораз , но тоа е нивен проблем

Ние рековме дека ќе одиме со чесна понуда за сите изборни процеси, Сашко Николов е таа чесна понуда и ние излегуваме пред граѓаните без...

Онлајн казината стануваат се позастапени ширум светот. Скоро сите онлајн казина нудат посебна категорија, односно наречена казино игри во живо.

Всушност вие играте преку вашиот компјутер, мобилен телефон или таблет. За сето тоа да се реализира ви е потребна интернет врска. Кога ќе се поврзете со дилерот во живо, со сигурност тврдеме дека ќе ви се создаде чувство како да играте во најголемите казина во Лас Вегас.

Во прилог ќе ви напишеме кои игри може да ги играте со дилер во живо. Бидете сигурни дека забавата и возбудата ќе ви бидат на високо ниво и не дозволувајте да прескокнете стекнување на едно поинакво искуство.

Блек џек

Блек џек е играта која ја носи титулата „најиграна игра“ во казино во живо. Имате можност да играте уште со шест други играчи и да играте против дилерот во живо. Постојат и маси со седум играчи, но ние лично не препорачуваме играње на таква маса, бидејќи играта тече со бавно темпо. Нашата препорака е блек џек да играте во онлајн казино во живо бидјќи така имате можност да ја користете методата броење карти без никој да ве забележи.

Рулет

За да се одземи предноста на америкаснкиот рулет, некои онлајн казина нудат зголемена исплата доколку го играте овој вид на рулет. Ова функционира одлично во казиното во живо и ви дава чувство како да играте во едно од најголемите казина во светот.

Бакарат

Бакарат е веријација на Punto – Banco (Player / Banker). Бакаратот е доста застапена игра, особено кога станува збор за играње во казино во живо. Можете да ја играте со 5 долари влог па нагоре. Оваа игра кога ја играте во живо знае да приреди огромна возбуда, а исто така и огромни шанси за добивка.

Казино Холдем

Ова е варијација на тексас холдем покерот. Казино холдемот е поделен на две главни фази, односно играчот одлучува да игра против дилерот или прекинува. Доколку малку ве посака среќата со оваа игра може да стекнете огромни добивки.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Заев: Со Д-р Сашко Николов Штип останува во сигурни раце

Со Д-р Сашко Николов Штип останува во сигурни раце. Од срцето на мекедонскиот исток ве повикувам, на 13 декември излезете, гласајте, заокружете го бројот...

Загубивме уште еден доктор: ТАЖНА ВЕСТ – нека почива во мир

Асоцијацијата на специјализанти и млади лекари на Фејсбук информира дека уште еден доктор го загубил животот како последица Ковид-19. Уште една жртва доктор. Нека почива...

Пристигнува нов коронавирус: Драматично предупредување на научничката која го откри Ковид-19

Кинеската научничка Си Џенгли од Институтот за вирологија во Вухан, предупреди дека во области на југот и југоистокот на Кина, популацијата на лилјаци носат...

КОНЕЧНО Заев се огласи за потегот на Бранко Црвенковски: Ќе имаме избори во април, секој може да даде свои понуди

Не му се лутам на Црвенковски за реакцијата, напротив тој треба да биде активен, рече премиерот Зоран Заев во гостување на радио емисијата „Стадион“...

Заев од Штип: Поддршка до 20 илјади евра на млади земјоделци за поттикнување на земјоделското производство

Претседателот на Владата, Зоран Заев заедно со министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство Арјанит Хоџа и заменик директорот на Агенцијата за финансиска поддршка во...
- Advertisement -