fbpx
6 C
Skopje

Ќе ви се заледи крвта: Жена тврди дека снимила дух, ова е снимката

АКТУЕЛНО

Мени Питосциа, 46-годишна жена од Канада со камерата која и се наоѓа пред влезната врата тврди дека снимила дух.

Таа јавно го сподели видеото и го подели светот. Едни велат дека тоа е кесе или инсект, а другите дека е дух.

Погледнете во добро видеото и кажете ни во коментар, што вие гледате?

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -