fbpx
16 C
Skopje

Келнери, музичари, три веридби позади себе – ова се мажите на Северина

АКТУЕЛНО

Северина пред бракот со Игор Којиќ беше со фудбалери, келнери, музичари.

Првото појавување во јавност и беше со пејачот Ален од Којоти, а потоа тој и стана прв вереник, но потоа се разделија.

Потоа протече нејзиното порно видео со Милан Лучиќ, кој не се покажуваше во јавност со оглед на тоа дека беше оженет со три деца.

Потоа се заљуби во Мато Чујак, бизнисмен, а потоа се верија, но се разделија. Пред него беше и со келнер, а потоа со Милан Поповиќ со кој се земаа и годобија синот.

По него се омажи за Игор Којиќ.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -