Фото: Пендаровски ги прими како гости учениците од „Димитар Влахов“
Ако Македонија не добие датум за ЕУ, Македонците со помош на бугарско државјанство, сите ќе влезат во ЕУ
Мислевте дека е толку, се лажете: По Велигден следи уште еден споен викенд
Колев до Виничани: Дајте им шанса на младите и храбрите да променат нешто
Бебе родено без нос – Поставила фотографија на Фејсбук а тие побарале да ја отстрани (фото)
ВИДЕО: Пред 20 години се роди првата седморка – вака изгледаат денес
Фото: Математичка загатка која го полуде интернетот, можете ли да ја решите
Го прашале најбогатиот човек на светот што би направил со 2 долари – ова е неговиот одговор
Хан бара од ЕК да понуди нов формат за Турција
Хан: За прием на кандидати од Балканот во ЕУ – 2025 година амбициозна, но реална цел
Ова е една од најотровните намирници на светот која предизвикува рак а ја даваме и на децата
Познат конечниот број: Сега веќе се знае кој сака да ги раздели Македонија и Албанија, а кој е против

Ќерката на Раде Шербеџија ги згрози сите: Овие фотографии воопшто нема да ви се допаднат!

Раде Шербеџија во неколку наврати истакна дека “живее за своите деца” и е горд на нив, а актерот и пејач има четири ќерки: Луција, Нина, Вања и Милица Алма како и еден син, Данило.

Најмладата ќерка на легендарниот актер – Милица Мими Шербеџија (20), е вљубеник во музиката, а честопати таа со својот татко има заеднички изведби на неговите концерти.

Милица е млада дама со специфична убавина и енергија, која ужива да создава музика и истата да ја изведува, а еден поглед на нејзиниот профил на Инстаграм ќе ви покаже дека таа дефинитивно не е обична 20-годишна девојка.

Таа неодамна одлучи да се одмори и да ги мине летните денови на турнеја по хрватското крајбрежје, па ги сподели убавите и невообичаени моменти со нејзините пријатели на Инстаграм.

Меѓу останатото, ќерката на Раде ја откри нејзината необична навика – да не ги бричи влакната под пазувите, а како доказ ја постирала и фотографијата во костим за капење која тоа јасно го покажува.

ФОТО

Глетка која некои ја поздравија со воодушевување, додека повеќето пак, нејзината „шума под пазуви“ ги доведе до згрозување. А Вас?

ФОТО

 

Извор: ВИСТИНА.МК

Поврзани Објави

  • Најчитани
  • Препорачани
  • Последни

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.