30 C
Skopje

Ќерката на Весна Змијанац скоро се породи, а денес во танга изгледа вака (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Јанчев со амбиција да го преземе ВМРО-ДПМНЕ- како што вели најмоќната партија во Северна Македонија

Градоначалникот на Кавадарци од редовите на ВМРО- ДПМНЕ и поранешен потпретседател на партијата, Митко Јанчев, во интервју за „Фокус“ ги открива своите идни планови...

139 нови случаи на ковид 19, оздравени се 534 пациенти, починати се 6 лица

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1377 тестирања, а регистрирани се 139 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-36, Куманово-11,...

ОН загрижени поради расизмот и дискриминацијата на Ромите

Специјалниот ополномоштеник на ОН за малцинства предупредува на засилена дискриминација на Ромите во светот во време на корона. Освен тоа, постои и омраза кон...

Таа е позната како ќерка на легендарната српска фолкерка Весна Змијанац и сопруга на актерот и пејач Реља Поповиќ, некогаш член на популарната група „Елитни одреди“.

Пејачката Николија Јовановиќ иако се породи пред околу година и пол, своето тело успеала да го доведе речиси до совршенство.

Во моментов Николија летува на црногорското крајбрежје, а она што папараците на српски Блиц го уловија, прави навистина барем за миг да Ви застане здивот. Минајутара од танга бикини, од кој се’ ѕирка. И однапред…


…И одзади. Фотографиите на Николија и најстрогите критичари ги задоволија!

Извор: Вистина

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Поради Ковид-19 вработените на овие компани ќе работат од дома до 2021 година

Додека коронавирусот се шири низ светот, компаниите се помируваат со состојбата и реалноста кога е во прашање работата и многу од нив ги ревидираат...

Сулејман Величествениот сака да ја купи луксузната вила на пејачот Бојановиќ – дoбил вакoв одговор (Фото)

Вилата на Милош Бојаниќ на Црногорското приморје секогаш била атрактивна за многу домашни но и странски купувачи кои на пејачот му нуделе милиони. Од...
- Advertisement -