fbpx
5 C
Skopje

КЛИП КОЈ ЈА ЗАПАЛИ СРБИЈА: 40 илјади прегледи за еден час – Крушевац Гето го разбија

АКТУЕЛНО

Вака звучи инспекторот Јаковлевиќ и Предраг Марјановиќ

Момци здружени под името Крушевац Гето на Инстаграм, повторно направија хаос на социјалните мрежи.

Никола Тршиќ Трса успеа да добие повеќе од 40.000 лајкови за час време имитирајќи глумци од серијата „Убиче мога оца“.

Тој се снимаше во автомобилот и ја одглуми сцената во која ликот Вук Костиќ, разговара со надредениот во серијата, кој го толкува Тихомир Станиќ

Погледнете за што настанал хаос на Инстаграм.

ВИДЕОТО погледнете го KLIP KOJI JE ZAPALIO SRBIJU – 40.000 PREGLEDA ZA SAT VREMENA: Kruševac geto razbio “Ubice moga oca”! (VIDEO) | Zanimljivosti (mondo.rs)

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -