fbpx
29.8 C
Skopje

Кога ОВАА Македонка ќе се соблече топлес, мажите паѓаат во несвест – втората фотографија е вистинско лудило!

АКТУЕЛНО

Поранешната Мис на Македонија, Емилија Розман, деновиве ужива во Монте Карло.

Кога Емилија ќе се соблече во своите жешки модели, конкуренцијата останува без шанси бидејќи многу добро знае како да го избере вистинскиот модел за себе.

View this post on Instagram

💧

A post shared by Emilija Rozman (@rozmanticna) on

Таа на социјалните мрежи објави како ужива на плажите. Манекенката, која неодамна победи на изборот за Мис интернационал туризам во Бугарија, своите обожаватели ги почести и со една топлес фотографија на која го покажа извајаното тело.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -