fbpx
13.8 C
Skopje

Кога сите мислеа ќе молчи, таа се огласи: Анабела изненади со реакцијата за разводот и имотот

АКТУЕЛНО

Десетина дена траеше молкот на српската пејачка Анабела, во врска со написите во медиумите за разводот со нејзиниот сопруг Андреј Атијас и за наводното негово барање – да и го одземе целиот имот.

Медиумите во Србија пишуваа дека Андреј наводно планирал да го земе станот во кој живее нејзината ќерка Луна Џогани, како и бутикот во кој е изложена нејзината модна линија, а со оглед на фактот дека тој го финансирал овој проект.

„Се е лага“, се трите зборчиња со кои Анабела им се обрати на медиумите во Србија, уривајќи ги сите нивни текстови за разводот и раздеблата помеѓу парот.

Ова беше обраќање на Анабела кон публиката во Србија по молк од речиси десет денови, каде ниту ги потврдуваше, ниту ги демантираше шпекулациите во јавноста.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -