fbpx
26.8 C
Skopje

Колев: Благодарам на подарокот испратен од основачот на ВМРО-ДПМНЕ, мојот пријател Љубчо Георгиевски

АКТУЕЛНО

Благодарам за вниманието и подарокот испратен од мојот пријател, основачот на ВМРО-ДПМНЕ и лидер на ВМРО-НП Љубчо Георгиевски. Историјата е учителката на животот!
Запознај го минатото за да изградиш правилни ставови за иднината, стои во фејсбук статусот на претседателот на ГДУ Петар Колев.

 

 

Благодарам за вниманието и подарокот испратен од мојот пријател, основачот на ВМРО-ДПМНЕ и лидер на ВМРО-НП Љубчо…

Posted by Petar Kolev on Saturday, September 22, 2018

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -