12.4 C
Skopje

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

Анализа: Ќе ја добие ли ЕУ политичката битка со КОВИД-19?

Вакцината за КОВИД-19 ќе го донесе новиот политички победник во светот. Зошто политички, а не само научен?   Затоа што политиката претставува суштествен поим со...

Пациент со симптоми на корона пак не бил примен во Охридската болница

Се повторува ли сценариото заради кое минатата недела директорката на Охридската болница беше разрешена? Уште еден пациент со симптоми на корона, повторно од Лабуништа,...

(ВИДЕО) Прекрасна емоција: Аплауз за Мила во детската клиника

Многу мила, една мала Мила! Денес и на оваа прекраснотија и велиме збогум и се гледаме кога ќе пораснеш голема девојка, кога ќе станеш...

Лазиќ објави список со кои жени спиел – бројката е прилично неочекувана

Познатиот српски пејач и Sвезда на Гранд, Дарко Лазиќ повторно ја шокираше јавноста, но овој пат тој откри интимна тајна, и тоа ни помалку ни повеќе, туку со колку жени спиел.

Дарко Лазиќ беше гостин во шоуто Огнен Амиџиќ, каде доби прашање на лист, на кое мораше да одговори, но не беше должен да го прочита прашањето на кое тој одговори.

– 358! Имам список дома. Тоа ми беше интересно. Во 2011 година, јас престанав да пишувам. Можам да сликам и да ви испратам список. Има некои кои не треба да се знаат – рече Дарко, а многумина веднаш помислија дека прашањето е со колку жени имал интимни односи.

По ова Дарко откри дека бројот од тогаш н ее многу зголемен поради тоа што претходно беше во брак со Ана Савиќ, со која има и една ќерка, а сега е верен со Марина со која доби син па открива дека нема секс со други жени.

Инаку Дарко Лазиќ важи за контроверзна личност тој минатата година доживеа страшна сообраќајка во која се здоби со тешки телесни повреди, и беше во критична состојба.

Пејачот имаше повреди на главата, скршена му е бутната коска, како и неколку ребра. Дарко беше во вештачка кома, и приклучен на апарати за дишење но за среќа успеа да се избори и сега е здрав.

Тој пред извесно време изјави дека „Повредите што ги имав се многу сериозни и морам да внимавам на килограмите, но и додека водам љубов“, и призна дека се плаши поради тоа Марина да не си најде некој друг и да го остави.

Извор: Магазин.мк

Latest Posts

Анализа: Ќе ја добие ли ЕУ политичката битка со КОВИД-19?

Вакцината за КОВИД-19 ќе го донесе новиот политички победник во светот. Зошто политички, а не само научен?   Затоа што политиката претставува суштествен поим со...

Пациент со симптоми на корона пак не бил примен во Охридската болница

Се повторува ли сценариото заради кое минатата недела директорката на Охридската болница беше разрешена? Уште еден пациент со симптоми на корона, повторно од Лабуништа,...

(ВИДЕО) Прекрасна емоција: Аплауз за Мила во детската клиника

Многу мила, една мала Мила! Денес и на оваа прекраснотија и велиме збогум и се гледаме кога ќе пораснеш голема девојка, кога ќе станеш...

АКТУЕЛНО

Анализа: Ќе ја добие ли ЕУ политичката битка со КОВИД-19?

Вакцината за КОВИД-19 ќе го донесе новиот политички победник во светот. Зошто политички, а не само научен?   Затоа што политиката претставува суштествен поим со...

(ВИДЕО) Прекрасна емоција: Аплауз за Мила во детската клиника

Многу мила, една мала Мила! Денес и на оваа прекраснотија и велиме збогум и се гледаме кога ќе пораснеш голема девојка, кога ќе станеш...

Синот на претседателот позитивен на корона вирус – тој му упати моќна порака

Данило Вучиќ, синот на претседателот на Србија, Александар Вучиќ е примен на Инфективна клиника поради коронавирус. Дека Данило е болен, соопшти лично српскиот претседател преку...

Тажна вест: Родилка не ја издржа борбата со корона вирусот, бебето е во добра состојба

Најновата вест е пренесена од страна на Министерството за здравство. Министерството за здравство со големо жалење ја информира јавноста дека предмалку почина родилката позитивна на...

(ВИДЕО) Градоначалникот раскажа: Направив тестови во две приватни болници – резултатите беа различни

Тој за Канал 5 вели дека се чувствува добро и е без симптоми. Иста е состојбата и со неговата сопруга. Двајцата се тестирале откако...

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.