fbpx
2.8 C
Skopje

Лила повторно си занеме сите – овој пат во целосно проѕирен фустан (фото)

АКТУЕЛНО

Се вели дека кога го работиш она што го сакаш, тогаш денот ти е како песна, а работата ја доживуваш како хоби.

За Лила Филиповска професионалните обврски веројатно изгледаат баш така, а според она што редовно го објавува на социјалните мрежи, денот и тоа како и е позитивно исполнет.

Неодамна почнаа снимањата од новата осма сезона на „Се или нешто“, но освен тоа, Лила постојано има и други ангажмани.

Таа редовно е водител на разни настани, а деновиве се појави на еден таков облечена во ултра специјалнен стајлинг од транспарентна црна тоалета која ја истакна нејзината витка линија.

Сексапилот беше акцентиран на ниво, а Лила дефинитиовно знае како да го носи и да биде неприкосновена.

Извор: Вистина

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -