fbpx
1 C
Skopje

Лила се огласи по написите дека не носи гаќички (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Битиќи на средба со угостителите: Јас сум еден од тие што потешко го помина вирусот, здравјето е најважно

Угостителите и организаторите на свадби денеска одржаа протест пред Владата, барајќи нови протоколи што ќе им овозможат да продолжат со организирање на прослави и...

Спасовски: Се зголемува безбедноста во сообраќајот, договорени кампањи на МВР и РСБСП за уште побезбеден сообраќај

Се зголемува безбедноста во сообраќајот, договорени кампањи на МВР и РСБСП за уште побезбеден сообраќај. Денеска остварив средба со претседателот на Републичкиот совет за...

Борисов: Со вакво темпо на вakцинирање од 1 март во Бугарија че се отворат рестораните и салите

Во Бугарија досега се вакцинирани речиси 150. 000 граѓани, за само еден ден вчера се имунизирани над 17.000 лица, а повеќе од 200.000 пациенти...

Според извори од ВМРО: Мијалков бил во соседна земја, но се вратил назад

Сашо Мијалков, екс директорот на УБК и понатаму е актуелна тема. Поранешниот директор на УБК Сашо Мијалков, сепак, побегнал од земјата и стигнал до Белград,...

Кога си долго време во светот на шоу-бизнисот стануваш искусен лисец, во случајот лисица. Имено, кога станува збор за добра и влијателна реклама и промоција, Лила Филиповска и тоа како знае добро да го изведе.

Пред неколку месеци направи бум во домашните медиуми кога на раката стави веренички прстен со објаснување дека добила понуда за трет брак.

Иако никогаш не потврди дека тоа е вистина, само ја начна приказната која беше доволна за медиумски шпекулации дека се мажи, а прстенот си доби реклама.

Деновиве пак, повторно вешто истото го направи со парфем  кој сакаше да го потенцира, па се фотографираше со кренати нозе на домашната софа, како што наедно е амбалажата од шишенцето на „скандалозниот“ парфем.

 
Навидум на фотографијата изгледаше дека таа не носи гаќички, па веднаш осамнаа насловите во какво издание е .

Вака или така, целта е постигната, а Лила сосема свесна за тоа на кусите Инстаграм приказни откри дека носела боди со висок струк кое направи визуелна илузија за окото на следбениците и медиумите.

-Облечи се вака и ќе те има по сите портали, напиша Лила во описот на фотографијата каде го покажа целосното издание од актиелниот ултра секси изглед.

Извор: Вистина

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Битиќи на средба со угостителите: Јас сум еден од тие што потешко го помина вирусот, здравјето е најважно

Угостителите и организаторите на свадби денеска одржаа протест пред Владата, барајќи нови протоколи што ќе им овозможат да продолжат со организирање на прослави и...

Спасовски: Се зголемува безбедноста во сообраќајот, договорени кампањи на МВР и РСБСП за уште побезбеден сообраќај

Се зголемува безбедноста во сообраќајот, договорени кампањи на МВР и РСБСП за уште побезбеден сообраќај. Денеска остварив средба со претседателот на Републичкиот совет за...

Tвитер koментар: Кога ќе му кренеш на Мишко на фиксен, првото прашање му е дома си?

Вчера во медиумите одекна веста дека поранешниот прв човек на УБК, Сашо Мијалков, по кого беше распишана меѓународна потерница, сам се појави во Обвинителството...

Борисов: Со вакво темпо на вakцинирање од 1 март во Бугарија че се отворат рестораните и салите

Во Бугарија досега се вакцинирани речиси 150. 000 граѓани, за само еден ден вчера се имунизирани над 17.000 лица, а повеќе од 200.000 пациенти...

Според извори од ВМРО: Мијалков бил во соседна земја, но се вратил назад

Сашо Мијалков, екс директорот на УБК и понатаму е актуелна тема. Поранешниот директор на УБК Сашо Мијалков, сепак, побегнал од земјата и стигнал до Белград,...
- Advertisement -