fbpx
5 C
Skopje

Љубчо Георгиевски вечерва гостин во емисијата „24 Анализа“ на ТВ 24

АКТУЕЛНО

Претседателот на ВМРО НП Љубчо Георгиевски вечерва ќе биде гостин во емисијата 24 Анализа на Телевизија 24 со почеток од 20:45 h, стои на официјалната фејсбук страница на ВМРО Народна партија.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -