fbpx
6 C
Skopje

Љубов на прв поглед: Го виде својот брат прв пат во животот – неговата реакција го освои светот (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Ако ве интересира како изгледа љубов на прв поглед, погледнете го едно од најубавите видеа на интернет.

Двегодишниот Логан Крахан дојде кај мајката Алекс во посета и прв пат го виде и запозна својот тек роден брат Лиам.

Неговата реакција не може да се опише со зборови:

фото

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -