35 C
Skopje

Љупчо Николовски од Лесново во Пробиштип: Ве поздравувам од едно од најстарите и најубави македонски села

АКТУЕЛНО

Јанчев со амбиција да го преземе ВМРО-ДПМНЕ- како што вели најмоќната партија во Северна Македонија

Градоначалникот на Кавадарци од редовите на ВМРО- ДПМНЕ и поранешен потпретседател на партијата, Митко Јанчев, во интервју за „Фокус“ ги открива своите идни планови...

139 нови случаи на ковид 19, оздравени се 534 пациенти, починати се 6 лица

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1377 тестирања, а регистрирани се 139 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-36, Куманово-11,...

ОН загрижени поради расизмот и дискриминацијата на Ромите

Специјалниот ополномоштеник на ОН за малцинства предупредува на засилена дискриминација на Ромите во светот во време на корона. Освен тоа, постои и омраза кон...

United Group, сопственикот на Тотал ТВ, го презеде бугарскиот Vivacom

United Group, водечки телекомуникациски и медиумски оператор во Југоисточна Европа, во чиј состав во Македонија функционира Тотал ТВ, денес го објави завршувањето на...

Денеска ве поздравувам од едно од најстарите македонски села, Лесново во Пробиштип.

Да знаете дека многу ми значи поддршката што ми ја давате. Сам човек не може ништо да направи, а ако сум направил нешто да ја заслужам ваквата доверба и сила која ми ја пружате, да знаете дека во иднина истото ќе го кренам на уште повисоко ниво!

Еве како пројде денешниов ден, погледнете и продолжете да ме следите. Ви благодарам!

Ви благодарам!

Ве поздравувам од едно од најстарите Македонски села, Лесново во Пробиштип.

Денеска ве поздравувам од едно од најстарите македонски села, Лесново во Пробиштип. Да знаете дека многу ми значи поддршката што ми ја давате. Сам човек не може ништо да направи, а ако сум направил нешто да ја заслужам ваквата доверба и сила која ми ја пружате, да знаете дека во иднина истото ќе го кренам на уште повисоко ниво!Еве како пројде денешниов ден, погледнете и продолжете да ме следите. Ви благодарам!Ви благодарам!

Posted by Ljupcho Nikolovski on Friday, June 26, 2020

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Заев со порака до Ахмети: Треба да се има бројки за премиер

По конститутивната седница во македонското собрание свое обраќање до јавноста имаше претседателот на СДСМ Зоран Заев. Тој на денешната пресконференција рече дека ќе ги...
- Advertisement -