fbpx
9 C
Skopje

Љупчо Николовски од Лесново во Пробиштип: Ве поздравувам од едно од најстарите и најубави македонски села

АКТУЕЛНО

Амбасадорката Брнс: Разочарани сме од ветото на Бугарија, Северна Македонија беше подготвена

Разочарани сме од ветото на Бугарија од повеќе причини, прво затоа што веруваме дека Северна Македонија беше подготвена да го започне процесот на отворање...

Се огласи пред да замине: Ќе се вратам на некаков начин

Американскиот претседател Доналд Трамп им порача на присутните во воената база Ендруз дека ќе се врати на некаков начин и секогаш ќе се бори...

Николовски со честитка за Богојавление: Да се обврземе на чесност, одговороност, правичност, меѓусебно помагање и разбирање

Вицепремиерот за борба против корупција и криминал, за одржлив развој и ресурси Љупчо Николовски по повод денешниот голем христијански празник упати честитка од православниот...

Kaракачнов со нова изјава: Самиот Бучковски има добра волја, но тие кои го праќаат кај нас немаат

Најнови вести поврзани со македонско бугарските односи Тој вели дека македонските власти три и пол години не направиле ништо и сега се надеваат на тоа...

Денеска ве поздравувам од едно од најстарите македонски села, Лесново во Пробиштип.

Да знаете дека многу ми значи поддршката што ми ја давате. Сам човек не може ништо да направи, а ако сум направил нешто да ја заслужам ваквата доверба и сила која ми ја пружате, да знаете дека во иднина истото ќе го кренам на уште повисоко ниво!

Еве како пројде денешниов ден, погледнете и продолжете да ме следите. Ви благодарам!

Ви благодарам!

Ве поздравувам од едно од најстарите Македонски села, Лесново во Пробиштип.

Денеска ве поздравувам од едно од најстарите македонски села, Лесново во Пробиштип. Да знаете дека многу ми значи поддршката што ми ја давате. Сам човек не може ништо да направи, а ако сум направил нешто да ја заслужам ваквата доверба и сила која ми ја пружате, да знаете дека во иднина истото ќе го кренам на уште повисоко ниво!Еве како пројде денешниов ден, погледнете и продолжете да ме следите. Ви благодарам!Ви благодарам!

Posted by Ljupcho Nikolovski on Friday, June 26, 2020

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Ни перде, ни срам: Среде бел ден kраде беkатон плочки (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како „граѓанин“ со охридски регистарски таблички среде бел ден си товари бекатон плочки во...

Ахмети за пописот: Албанците не може да бидат помалку од 25 %

Во интервју за гостиварската локална телевизија ТВ Глоби а на тема околу пописот во Република Македонија лидерот на ДУИ, Али Ахмети посочи дека сите...

НАЈНОВА ТАЖНА ВЕСТ: ДЕСЕТГОДИШНО ДЕТE НАЈМЛАДАТА ЖРТВА НА KOPOНАВИРУСОТ ВО ХРВАТСKА

Десетгодишно дете почина во текот на ноќва на Клиниката за инфективни болести „Д-р Фран Михајлевиќ“ во Загреб, како последица од koвид-инфекција. Момчето е најмладата...

Вo браk бea 70 години и во само три минути заедно починaa од kоронавирус За три дена требаше да ја примат ваkцината

Сопружниците Дик и Ширли Мик почиnаа од kоронавирус три дена пред да ја примат ваkцината против вирусот, а тие се во брак 70 години. Според...

Познатиот русkи астролог Тамара Глоба тврди: За овие три знаци 2021-ва година ќе биде година на невидена среќа

Тамара Глоба е познат руски астролог, а на нејзините предвидувања им се верува, бидејќи речиси никогаш не греши. Таа тврди дека оваа година овие три...
- Advertisement -