fbpx
22.8 C
Skopje

Љупка Митрова го откри својот фетиш: Жешко, навистина жешко ВИДЕО

АКТУЕЛНО

Откако се раздели од сопругот и влезе во врска со „големиот брат“, кумановецот Дарко Спејко, сексапилната струмичанка Љупка Митрова стана многу повеќе од најпознатата македонска модна блогерка.

Речиси секојдневното постирање на „скокотливи“ фотографии и видеа на своите профили на социјалните мрежи, згодната струмичанка ја направи нешто што да речеме Србите и Хрватите оддамна го имаат, а во последно време и нам не ни недостасува: Да си позната, дури многу повеќе од некои што имаат јавна професија или хоби, а при тоа да не си ниту пејачка, ниту водителка, актерка, манекенка, спортистка… Едноставно, славна фаца, без јавна професија!

Таквите во регионот ги нарекуваат старлети, иако кај нас, особено за згодната Љупка тоа баш и не може да се каже дека е така. Ама затоа, сигурно е така нешто друго: меракот за провокација… и публицитет!

Желбата јавно да се покаже својата убавина и сексапил, така што ќе ја заскокотка јавноста. А Љупка тоа почна да го доведува до совршенство. Па од серијата фотографии и видеа што ги „дразнат сетилата“, јасно може да се заклучи дека на провокативната блогерка автомобилот не и е само превозно средство, туку меѓудругото… и фетиш!

Место за фотографирање, размена на нежности, водење љубов… подвижна локација за нова провокација!

Нејзе совршени и прилегаат стиховите на поп хитот на годината на Викторија Лоба: „Дојди, со мене малку да те повозам…!“

Зашто Љупка е секогаш и во секое време… подготвена за… „добро возење“!

Впрочем, погледнете го изборот од нејзините „хенд мејд“ (авто)мобил видеа и уверете се… Потоа изборот е Ваш… Дали прво ќе се фатите за менувачот или за рачната!

https://www.instagram.com/p/BZqrHdEF0yt/?utm_source=ig_embed

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -