fbpx
13.8 C
Skopje

Љупка Митрова полугола објави ФОТО со Премиерот Заев и го навлече гневот на фановите

АКТУЕЛНО

Љупка Митрова неодамна објави фотографија со Актуелниот Премиер на нашата држава, Зоран Заев. На фотографијата таа е во провокативен фустан. Изненадуваат коментарите под фотографијата, кои во најголем број се остри и непристојни:

View this post on Instagram

Proud of you @zoranzaev

A post shared by Ljupka Mitrova (@ljupka_mitrova) on

Струмичката модна блогерка и топ модел Љупка Митрова, по „разводот“ и врската со Дарко – Спејко стана лик кој секојдневно буди интерес и на социјалните мрежи и во медиумите.

Љупка не престанува да провоцира со постирање скокотливи фотографии, од кои повеќето ги разгоруваат машките мечти и фантазии и ги вжештуваат социјалните мрежи!

Таа е една од најпопуларните блогерки кај нас, со оглед на тоа што на Инстаграм има повеќе од 90,000 следачи.

Инаку, 29 годишната зависничка од мода, кога се појави на македонската јавна сцена беше мажена жена со две ќерки.

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -