fbpx
22.8 C
Skopje

Мајка на годината ја изненади својата ќерка со прекрасно живо зајаче за подарок (Гледајте до крај!)

АКТУЕЛНО

Ќерката отсекогаш посакувала да има свое меко и нежно зајаче и конечно мајката ѝ го оствари сонот.

 


Извор: motika.com.mk

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -