fbpx
17 C
Skopje

Македонската пејачка драстично ослабена и сега има фигура дури тинејџерки да и позавидат (фото)

АКТУЕЛНО

Георгиевски: Отсекогаш сум кршел табуа

Претседателот на ВМРО-Народна партија Љубчо Георгиевски и поранешен премиер, во емисијата „24 Отворено“ на ТВ 24 Вести, истакна дека негова цел со неодамнешните предлози...

Трамп со својот говор ги „запали“ сите присутни: Ја спомнал и Меланија, а тоа што го кажал за неа

Синоќа, поранешниот претседател на САД одржал говор на конференцијата за Конзервативните политички акции. Конечно се чини дека е ставена точка за разните шпекулации за бракот...

Борис

Бидејќи ја задоволивме правдата ред е да се вратиме на старите проблеми. Сфативме со годините дека многу тешко успеваме да ја покажеме на дело нашата...

Заев: СДСМ ќе го промени своето име, скратеното име и натаму би останало СДСМ

Премиерот Зоран Заев денеска пред медиумите рече дека владејачката партија во иднина планира да го промени името од „Социјалдемократски сојуз на Македонија“ во „Социјалдемократи...

Летото е периодот за кој особено припадничките на понежниот пол се подготвуваат кога фигурата е во прашање.

Зимоска се изнагледавме фотографии од салите за вежбање, а сега е периодот за да се види резултатот. Фолк пејачката Ани Малинкова иако не беше од оние што редовно објавуваа фотографии од теретана, ова лето покажа одлични резултати.

Минатата година не ја видовме покрај море во костим за капење, но годинава иако тоа се уште не го објавила на социјалните мрежи, знаеме дека е на одмор, но и дека е во топ форма.

Имено, Ани деновиве објави една фотграфија во домашна атмосфера на која носи тесна маичка и хеланки, а очигледно е дека доста симнала од килограмите.

Пријателите и следбениците ја опсипаа со ласкави коментари дека и тинејџерки може да и позавидат на фигурата, особено на долгите и тенки нозе.

Инаку, Ани Малинкова по потекло е кавадарчанка, а нејзина снаа е познатата поп пејачка Наташа Малинкова.

Извор: Вистина

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Фабрика на слатки облаци: Руски град во кој се патува поради совршениот традиционален десерт

Кога би се бирал „најслаткиот“ град во Русија, тоа би бил Коломна, кој е синоним за традиционалниот десерт од јаболка наречен пастила. Но, не дозволувајте...

Георгиевски: Отсекогаш сум кршел табуа

Претседателот на ВМРО-Народна партија Љубчо Георгиевски и поранешен премиер, во емисијата „24 Отворено“ на ТВ 24 Вести, истакна дека негова цел со неодамнешните предлози...

Трамп со својот говор ги „запали“ сите присутни: Ја спомнал и Меланија, а тоа што го кажал за неа

Синоќа, поранешниот претседател на САД одржал говор на конференцијата за Конзервативните политички акции. Конечно се чини дека е ставена точка за разните шпекулации за бракот...

Борис

Бидејќи ја задоволивме правдата ред е да се вратиме на старите проблеми. Сфативме со годините дека многу тешко успеваме да ја покажеме на дело нашата...

Заев: Неприфатливо е добивање државјанство со сведоци, мора да има доказ

Премиерот Зоран Заев останува на ставот дека барањето на албанската опозиција со три сведоци да се даде државјанство на тие што сè уште имаат...
- Advertisement -