18.1 C
Skopje

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

Марија Шерифовиќ се појави во цветен фустан, а од изгледот на пејачката беа изненадени сите

Пејачката Марија Шерифовиќ обично можете да ја видите во фармерки, одело, кошули, кратки панталони и слично, но не и во фустан. Дали поради високите температури пејачката се реши да направи промена не знаеме, но дефинитивно промената и не и стои така лошо.

Foto

Таа на Инстаграм објави фотографија на која е таа облечена во бел фустан со цветови. На фотографијата пишува: Добро утро забушанти. Фановите на пејачката велат дека се изненадени од промената која ја прикажа Шерифовиќ, но и дека и упатуваат позитивни коментари за нејзиниот изглед.

Фото

Latest Posts

АКТУЕЛНО

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.