fbpx
26.8 C
Skopje

Марјана Станојковска го запали Инстаграм: Претесен костим за капење кој не можеше да собере сè (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Македонската лото девојка Марјана Станојковска реши за крај на летото да ги почести фановите на својот Инстаграм профил со провокативна фотографија.

Имено водителката објави фотографија во жолто бикини, а во преден план беа нејзините гради кои беа стиснати во бикинито, погледнете.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -