fbpx
22.8 C
Skopje

Матиќ во проблеми пред Мундијалот

АКТУЕЛНО

Фудбалерите на Србија ги бројат деновите до почетокот на Мундијалот. Им остана пријателсткиот натпревар со Боливија во текот на утрешниот ден, а потоа пат за Русија и борба за подобар резултат.

И без оглед на тоа што се изолирани од јавноста за да има мир најдобриот нивни играч, светски познатиот Немања Матиќ се соочи со проблеми. Имено, тој на Инстаграм извести дека неговиот телефон е хакиран.

– Важно известување за моето семејство и пријатели. Мојот број на телефонот е хакиран, бидете внимателни“, напиша играчот на Ман. Јунајтед.

 

https://www.instagram.com/p/Bjw5lkpnIYw/?utm_source=ig_embed

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -