fbpx
14.8 C
Skopje

Милица Тодоровиќ се огласи по повод најновите фотки на Северина

АКТУЕЛНО

Деновиве главна тема во медумите се новите експлицитни фотогорафии од хрватската пејачка Северина.

По тој повод се огласи и нејзината колешка, Милица Тодоровиќ која не можеше да го крие воодушевувањето на изгледот на Севе.

На прашањето, како го коментира новиот порно скандал, Тодоровиќ одговори:

„Жената изгледа како бомба и само може да каже „гледајте ме“.Колку гоидни има 46, 47? Извини, те молам. Точка!“, кратко изјави пејачката.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -