14 C
Skopje

Многу ослабела: Ако не е фотошоп, ова е премногу – Ана Николиќ изненади со својот изглед (Фото)

АКТУЕЛНО

После породувањето Ана Николиќ беше мета на многу критичари, кои ја критикуваа поради нејзиниот изглед односно вишок на килограми. По разводот со Раста, пејачката се фрли на диета и вежбање и нејзините повеќе месечни напори почнаа да даваат ефект. Ана повторно почна да мами воздишки и да добива комплименти за нејзиниот прекрасен изглед. Но, судејќи по коментарите на луѓето, малку претерала со диетата.

Поточно, пејачката објави фотографија за одмор на Инстаграм. Иако имаше такви кои го пофалија нејзиниот изглед, имаше коментари дека таа е премногу слаба.

Има коментари и од типот „додај некој килограм девојко, ова е претерано“.

А што вие мислите за изгледот на Ана Николиќ?

Фото

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Бројките се повторно страшни: За последните 24 часа од 1524 тестови, позитивни на Ковид-19 во земјата се дури 404 случаи

Во последните 24 часа се направени 1524 тестирања, а регистрирани се 404 нови случаи на ковид-19 во: Скопје 172, Куманово 15, Дебар 4, Штип 8,...

Васко Ефтов: Што не можел да направи Дурловски, а го зборувал? – дали поради ова Дурло го врати мандатот?

Веќе втор носител, од вкупно шест носители на изборните листи на ВМРО ДПМНЕ, си поднесе оставка во последните два месеци. Вчера, носителот на изборната листа...

ТАЖНА ВЕСТ Еден од најпопуларните политичари почина: Амди почивај во мир

На 64-годишна возраст денеска почина Амди Бајрам. Фокус доби потврда од болницата Жан Митрев, каде веќе бил донесен починат. Амди Бајрам пред само 6 дена...

Рекорди се нижат: Се апелира на почитување на мерките – над 983 луѓе биле казнети за неносење маска

Во текот на изминатото деноноќие (23/24.10.2020) на територијата на Република Македонија, по однос на мерката за носење заштитни маски регистрирани се 983 прекршоци. Министерството за...
- Advertisement -