fbpx
8 C
Skopje

На Инстаграм ја следат 7 милиони луѓе: Ова се нејзините нозе – целулит на сите страни

АКТУЕЛНО

Плус сајз моделот Ешли Грахам никогаш не го криела својот целулит, како ни вишокот килограми.

Досега гордо позираше во костими за капење, а сега отиде и чекор понапред.

Откако ја скрати косата и го освежи изгледот, Ешли облче мал кожен фустан.

Длабоко бујното деколте и краткиот фустан биле доволни да предизвикаат воодушевување кај фановите.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -