fbpx
1.3 C
Skopje

Наташа Москва се шета без гаќички, Мики ја покажува со прст – Задруга (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Премиерот соопшти тажна вест: Со длабока тага изразувам сочусатво за загубата на нашиот првоборец

Со длабока тага го изразувам искреното сочуство за загубата на нашиот првоборец Раде Гогов. Гогов како млад партизан го обезбедуваше првото заседание на АСНОМ и...

Љубчо Георгиевски се огласи за интервјуто на Заев:Заев решава два-три крупни проблеми од државен аспект

Љубчо Георгивески, лидер на ВМРО Народна партија, е на став дека сите работи што ги кажал премиерот Зоран Заев во интервјуто за БГНЕС се...

Николов: 100 штипски куќи во населбата Света Недела за социјално загрозените семејства

Штип се грижи и ќе се грижи за секој еден свој жител. Солидарноста, хуманоста и посветеноста се нашиот столб и во тој дух ќе...

Европски претставници: Заев ја носи Македонија во ЕУ, таму каде што припаѓа

По повод наградата за човекови права за 2020 година што фондацијата „Фридрих Еберт“ му ја додели на претседателот на СДСМ Зоран Заев, со видео...

Мики Ѓуричиќ и Сузана Перовиќ разговараа пред Белата куќа за неговите емоции кон Ребека, а пчеларот од Купиновo ги откри и своите прогнози за во „Задруга 2“. Мики објасни што прогнозира дека ќе се случува во ова ријалити во следните три месеци. 


„Јас и ребека сосема ќе ја прекинеме комуникацијата, а таа ќе се смува со Миљковиќ, додека Бора ќе најде девојка… – предвидува Мики.

„Мислам дека на Луна и се допаѓа Давид како маж“ – рече тој, додавајќи дека Давид бил добро момче, а потоа Наташа – Москва, која штотуку станата од креветот, излезе надвор по маичкаа без градник и минијатурни шорцеви под кои очигледно не носеше гаќички, што Мики веднаш го забележа.

„Москва една вечер ќе се напие… намести си го шорцот, се ти вири и  ти се гледа. Ти испаднала цупи“ – и рече Мики, а потоа таа почна да си ги мести  шорцевите одзади!„Од напред! Напред намести се“! – сликовито со раката и покажа Мики, а потоа ѝ ја раскажа својата прогноза за неа.

Погледнете го сето ова во видеото:


Извор: Вистина

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Штотуку соопштени најновите резултати: Дури 3127 лица за само 24 часа се тестирани, 1022 од нив се позитивни на ковид 19

Во последните 24 часа се направени 3127 тестирања, а регистрирани се 1022 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 463, Куманово 30 , Дебар...

Премиерот соопшти тажна вест: Со длабока тага изразувам сочусатво за загубата на нашиот првоборец

Со длабока тага го изразувам искреното сочуство за загубата на нашиот првоборец Раде Гогов. Гогов како млад партизан го обезбедуваше првото заседание на АСНОМ и...

Љубчо Георгиевски: Ќе ги објавувам со име и презиме сите од ВМРО кои плукаат по Заев а зборувале многу за Бугарија

Поранешниот претседател на ВМРО-ДПМНЕ и поранешен македонски премиер, Љубчо Георгиевски во интервјуто на ТВ 24 дебатираше за македонско-бугарските односи и интервјуто кое премиерот Зоран...

Овој напиток е ХИТ во светот: Се пие 15 дена, намалува 80 отсто од маснотиите

Револуционерниот напиток стана хит во светот поради својата ефикасност. Тајната е во главната состојка – сода бикарбона бидејќи за четири недели го забрзува метаболизмот и...

Николовски : Штип заслужува да е во сигурни раце

Денеска се приклучив на централниот караван на #СДСМ во Штип, со поддршка и промоција на програмата на Д-р Сашко Николов. Само со Сашко Николов,...
- Advertisement -