fbpx
26.8 C
Skopje

Не го дозволувајте ова: Еве што прават девојките кога се подиспијанети (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

И жените знаат да се опуштат, ама знаат и да претераат. За разлика од мажите, кои се “навикнати” на дружба со алкохолот, кај жените тоа не е така.

“Глупостите” кои потпивнати жени знаат да ги направат, понекогаш запрепастуваат. Во компилацијата подолу, може да погледнете згоди и незгоди кои се случуваат во јавните тоалети, а главни актери се жените!

Girls Toilets Compilation

Meanwhile, in the girls toilets…

Posted by Tyla on Thursday, March 1, 2018

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -