fbpx
14 C
Skopje

Не можеше да верува дека натпреварувач и донесе вакво нешто – Лила остана без збор

АКТУЕЛНО

Македонска водителка Лила Филиповска, која го со години наназад го води квизот „Се или нешто“, веќе е навикната да добива скапи и уникатни подароци од натпреварувачите.

Но, пред извесно време таа доби неверојатен подарок од кој буквално се воодушеви и веројатно истиот е најдобриот кој можеше да го посака.

Убавата водителка на „Се или нешто”, Лила Филиповска, го доби најубавиот подарок од натпреварувач во квизот. За неа тоа беше како што рече најубавиот подарок од еден натпреварувач во квизот.

До сега добивала разни рачни изработки, чаши, песни, но овој подарок и остана во срце. Кандидатката Соња која е вработена како шефица во македонската фабрика од брендот Томи Хилфигер и подари капут.

Македонската водителка задоволна од подарокот веднаш го облече и прошета по скопските улици. Лила објави и фотографија и мора да признаеме дека и стои перфектно.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -