fbpx
6.8 C
Skopje

Неа ја остави по 13 години брак поради Цеца – ова е првата жена на Аркан ФОТО

АКТУЕЛНО

Ова е првата сопруга на Аркан која ја остави поради Цеца.

Еден ден таа ги спакувала куферите и заминала со нејзините 4 деца.

Многумина ја обвинувале Цеца.

Наталија и денес е преубава жена, а ретко може да се најде фотографија или видео од неа.

Ова е една од поновите фотографии.

– „По 13 години брак со Наталија, јас се разведов. Мојата жена и јас повеќе не сме заедно. Имав три брака, но никогаш не бев „женскарош“. Додека бев во брак мојата поранешна сопруга немаше причина за сомневања.

Потоа, се заљубив во Цеца. И кажав на сопругата. Поточно, тоа полека се случи. Цеца беше упорна. Постојано ми зборуваше за нејзината љубов, а јас почнав да ја прифаќам, изјави Аркан во 1996 година за српските медиуми.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -