fbpx
17.8 C
Skopje

Неделава многу успех и финансии за овие 3 хороскопски знаци!

АКТУЕЛНО

Повеќе пари и успех од понеделникот ги чекаат овие 3 Хороскопски знаци!

Овен

Претстојната недела вашиот партнер ќе има променливо расположение. Во првата половина на денот ќе биде мрачен и мистериозен, а во попладневните часови ќе се промени целосно и ќе дејствува како друго лице.

Ќе забележите дека тој е подложен на депресивна фаза и конечно ќе бидете во можност да се опуштите. Ќе добиете вести дека блокираните средства ќе пристигнат во еден од следните денови.

Јарец

Во вторник ќе добиете плима која ќе ја врати вашата самодоверба. Ќе забележите дека членовите на вашето семејство ќе сакаат да се ангажираат во решавањето на вашите финансиски проблеми.

Тие ќе ви понудат некои необични методи кои ќе дадат одлични резултати на долг рок. Можеби нивните мисли изгледаат авангардно, но вреди да се обидете.

Бик

Биковите се материјалисти и сакаат утешувања. Прво се сакаат себеси, па парите а сè друго може да чекаат.

Од љубов кон успехот и удобен живот, тие можат да работат напорно за да успеат и да направат сериозни пари. Тие се силен мотив за продолжување на нивните бизнис планови.

Со оглед на тоа дека овој знак е раководен од Венера, неговите очекувања се реални и секогаш се обидува да ги постигне. Добрата работа за нив е дека она што тие го добиваат е споделено со нивните најблиски.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -