fbpx
29.8 C
Skopje

“НОН СТОП” нов видео запис во музичкиот етер

АКТУЕЛНО

Група млади музички ентузијасти деновиве пласираа ново видео под наслов “NONSTOP”. Станува збор за релативно модерен и трендовски спот кој е снимен на неколку локации во Скопје.

Зад видео записот се потпишува Mecka warrior production.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -