fbpx
5 C
Skopje

Нова интересна случка: Граѓанин му се жали на Шилегов, а тој му вика: Никогаш повеќе да не ме гласаш (Видео)

АКТУЕЛНО

Револтиран граѓанин сакаше да му се пожали на градоначалникот на Скопје Петре Шилегов за проблемите со кој се соочува во главниот град и како не е исполнето ништо од тоа што ветил, но Шилегов имаше сосема поинаков однос и му посочи на граѓанинот да има убав ден и никогаш повеќе да не го гласа.

Видеото во продолжение:

Шилегов: „Никогаш повеќе да не ме гласате.“ Предлагам да го послушате.

Posted by Богдан Илиевски on Friday, December 6, 2019

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -