fbpx
21.8 C
Skopje

ОГРОМНА грешка во кариерата на Цеца? Ја одбила хит песната која наместо неа ја испеа Тамара Тодевска (видео)

АКТУЕЛНО

Познатата пејачка Цеца е доказ дека годините не и можат ништо, а со секојдневните објави на социјалните мрежи само го потврдува тоа.

Пејачката редовно се грижи и внимава за својот изглед, но често знае да направи и драстични промени.

Цеца Ражнатовиќ во текот на кариерата снимила бројни дуети и тоа најчесто со колегите со кои приватно се дружи. Меѓутоа, еден, коој беше исклучително популарен го одбила.

На фолк ѕвездата првично и било понудено да ја сними дуетската песна „Се*с“ со групата „187“.

На крајот не дошло до соработка со Цеца, а овој хит на крајот момчињата од групата го отпеале со Тамара Тодевска.
-Бевме во преговори со Цеца.

Поради некои други околности не се оствари нашата соработка“, кажал Бане од групата „187“ во емисијата „Кој ви даде термин“.

Тој истакнал дека Цеца доколку прифатеше би направила одлична работа, но како што појасни изборот на Тамара се покажал како вистински погодок за овој хит дует.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -