fbpx
21.8 C
Skopje

Ова е последната објава на Фејсбук на пејачот Влатко Илиевски

АКТУЕЛНО

Македонскиот пејач Влатко Илиевски утринава беше пронајден мртов во својот автомобил, дознава Пресс24.

Од полицијата за Пресс24 ја потврдија оваа информација и велат дека работат на увид на местото на настанот.

Ова е последната објава на младиот пејач на неговиот Фејсбук профил.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -