19 C
Skopje

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

Ова момче свири прекрасно, но неговото куче ги собира симпатиите (ВИДЕО)

Интересно видео се шири на социјалните мрежи.

На него се гледа како еден уличен уметник свири на кларинет, а неговото куче внимателно ги „лови“ тоновите и ги забавува минувачите со своето пеење.

Latest Posts

АКТУЕЛНО

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.