fbpx
22.8 C
Skopje

Оваа лична и прекрасна македонка ќе ве наежи – песна за ГОЦЕ (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Интересно видео излезе на социјалните мрежи, на кое македонско девојче пее песна за Гоце од Васка Илиева.

Погледнете и слушнете ја оваа прекрасна млада и лична македонка.

Добро утро Македонци, каде и да сте!

Posted by ВМРО on Wednesday, July 11, 2018

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -