fbpx
38.8 C
Skopje

Оваа слика стана популарна, а на луѓето им се гади кога ја гледаат – знаете ли зошто

АКТУЕЛНО

Кој би рекол дека парче шунка може да стане популарно на интернет? Гледате ли нешто чудно на оваа фотографија?

Луѓето тврдат дека буквално им се повраќа кога ќе се усредоточат на фотографијата.

На крајот, целата оваа приказна ескалирала, па објавувачот на фотографијата бил обвинет дека направил фотошоп, на што возвратил со видео снимка, со која докажал дека ништо не е доработувано.

Испаднало дека парчињата шунка биле исецкани така што не биле центрирани и изгледаат нефокусирано.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -