fbpx
8 C
Skopje

Овие младенци расплакаа милиони – никој не остана рамнодушен на нивната приказна па нема ни вие (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Младенците Петра и Матија од Хрватска имаат посебна врска поради искушенијата низ кои поминувале и тешкотиите кои ги пребродиле.

Матија минатата година после сообраќајка завршил во инвалидска количка, а Петра цело време се грижела за него.Тие двајцата покажаа дека љуубовта е посилна од сите препреки и искушенија.

Погледнете го нивното емотивно видео и ќе ви стане се јасно, досега 750.000 луѓе го прегледале:

Dragi naši Petra i Matija, biti dio Vašeg predivnog svjedočanstva ljubavi i vjere bila nam je posebna čast. Hvala Vam na tome ! Davor i NIno

Posted by DvisioN on Friday, June 23, 2017

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -