fbpx
10.8 C
Skopje

Пандов: Заев зошто ги гњавиш луѓево по сонцево, кога планираш да бегаш од референдум? (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Статус на Александар Пандов, видео на кое се прикажани многу автобуси кои превезувале луѓе од внатрешноста по повод денешниот митинг за поддршка на референдумот на триесетти септември.

“-Заев зошто ги малтретираш луѓето по сонцево, кога планираш да бегаш од референдум? Вака ли во ЕУ ќе одиме?”- пишува политичкиот аналитичар Александар Пандов на својот профил.

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -