fbpx
6 C
Skopje

Паркирал до контејнери, добил слатка одмазда (Фото)

АКТУЕЛНО

На социјалната мрежа Фејсбук денес се прошири слика од ауди паркирано до контејнер, кое за возврат е третирано како еден од контејнерите.

Foto

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -