fbpx
10 C
Skopje

Парот има милиони а ги лажат децата дека се сиромашни – еве зошто

АКТУЕЛНО

Актерите Мила Кунис и Ештон Качер на своите сметки имаат над 170 милиони долари, но сепак решија децата да растат во уверување дека се сиромашни.

Децата од најраното детство мораат да научат дека се сиромашни, без оглед на тоа што мајката и таткото имаат милиони.

Ештон и јас сме од скромни семејства, пораснавме во сиромаштија и сами создадовме се што имаме денес. Децата мораат да научат да се борат сами за себе, како што моравме и ние – изјави Мила.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -