fbpx
2.8 C
Skopje

По барањето за развод се јави и сопругот на Анабела: Со една фотографија покажа што му е најважно

АКТУЕЛНО

Српската пејачка Анабела Атијас поднесе тужба за развод од Андреј Атијас, откако беше жртва на семејно насилство.

Пејачката се огласи, говорејќи главно за ќерката Луна Џогани и за тоа како таа ќе се чувствува кога ќе дознае. Анабела на Интаграм профилот на нејзината ќерка Луна, кој таа го води објавила фотографија од среќното семејство Џогани, на која напишала „Најважните работи на светот се семејството и љубовта“.

Случајно или не, и на Инстаграм профилот на Андреј Атијас се појавила фотографиј од семејна среќа, но таа ја вклучувала само ќерката Бланкица.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -