fbpx
26.8 C
Skopje

ПОГЛЕД ГАЛЕРИЈА: Протести против договорот за името пред Собранието на Република Македонија

АКТУЕЛНО

ГАЛЕРИЈА ОД СИНОЌЕШНИТЕ ПРОТЕСТИ ПРОТИВ ДОГОВОРОТ ЗА ПРОМЕНА НА ИМЕТО НА РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА

 

ФОТО

 

ФОТО

ФОТО

ФОТО

ФОТО

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -