fbpx
4.8 C
Skopje

Погледнете како изгледа 32 години помлада сопруга на Жељко Бебек која многу ретко се појавува во јавноста!

АКТУЕЛНО

Пејачот Жељко Бебек многу ретко се појавува во јавноста со својата сопруга бидејќи таа не сака да се експонира. Меѓутоа, синоќа на едно случување направи исклучок.

Ружица од Жељко е помлада 32 години, имаат две деца, а оваа година ќе прослават 16 години брак.

А своевремено јавноста зборуваше и за нивната фотографија после секс, која се појави на социјалните мрежи во времето кога беше тоа во тренд.

Жељко и неговата сопруга синоќа се појавија на еден настан, а еве како изгледаше поубава половина на пејчот.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -