4 C
Skopje

Погледнете како изгледа банџи-џампинг со автомобил

АКТУЕЛНО

Популарната емисија Top Gear повторно ги премина границите. Една личност која била доволно луда седнала зад воланот и била пуштена во слободен пад од врвот на браната. Работите стануваат позабавни кога дознаваме дека поводот бил обидот Ровер Метрото да се забрза до 96 km/h во највеќе 2 секунди.

Фреди Флинтоф ја презема одговорноста на себе, да биде личноста која ќе ја спушти рачната кочница и да влезе во легендите.

Што вие мислите, дали ова е храброст или лудост?

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Сведоштво: Ако ја знаете голготата на болните од корона ќе знаете зошто има толку многу починати

Ако воопшто сте се запрашале зошто имаме толку голем број на заболени, како и огромна смртност, доволно е само да прашате некој од пациентите...

Нови 640 случаи на Ковид-19, 2,634 тестирања се последните резултати во државата

Нови 640 случаи на заразени со коронавирусот 2 634 тестирања, 12 лица починати и 143 пациенти оздравени, е билансот од претходното деноноќие. Починатите 12...
- Advertisement -