fbpx
5 C
Skopje

Поради нејзината убавина родителите не и давале да излегува од дома – таа е природна барбика

АКТУЕЛНО

Русинката Ангелика Кенови скоро никогаш не го напуштила својот дом сама. Секогаш кога излегува, со неа има неколку телохранители, бидејќи според пишувањата на руските медиуми е толку убава, што родителите ја штитат од мажите.

Ангелика изгледа како човечка Брбика, а се чини дека тоа предизвикува големо внимание.

-Додека растев, родители ме воспитуваа како вистинска принцеза и не ме пуштаа надвор, да излегувам со момчиња, па немам искуство како другите девојки. Затоа сега не водам нормален живот, јас сум како кукла – рекла Ангелика.

-Додека бев девојче, ме облекуваа како Барбика и ми беше мило луѓето така да ме доживуваат, бидејќи таа е идол на сите девојки – рекла таа.

Кенев тврди дека не го менувала хируршки своето тело, односно дека целосно е природна, иако многумина не ѝ веруваат.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -