fbpx
6 C
Skopje

Поранешниот на Северина откри нешто што никој не го знаел: И давав по 10.000 евра

АКТУЕЛНО

Војната меѓу Северина Којиќ и Милан за алиментацијата на синот и понатаму продолжува, а сега кралот на бакарот откри детали кои осега никој не ги знаел за ситуацијата.

Откако Северина изјави дека го загубила бебето поради стрес за судскиот спор, Милан изјави дека му е жал и дека се надева дека сопругот на Северина и таа ќе имаат и друго дете.

Вели не е вистина дека синчето Александа не го видело татка си 18. месеци, и дека најголема желба му е да поминува повеќе време со него.

Воедно, тој тврди дека на Северина и давал 10.000 евра месечно.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -